Biz kimiz?

Biz popüler stillere uygun ürünler tasarlayan ve ürünlerini insanların evlerinde gördükçe mutlu olan, daha da üretmek isteyen tasarımcılarız.

Ne yapıyoruz?

• Tasarım ürünlerimizi sanatkâr ustalar eşliğinde, sevgi ve özenle üretiyoruz. Sipariş verdiğiniz ürünleri talep ettiğiniz renkte üretebiliyor, 10-15 iş günü içerisinde adresinize teslim ediyoruz.

İlham aldığımız stiller.

Dünyadaki iç mimari trendleri ve mobilya tasarımlarını takip ediyor, ürünlerimizi özellikle; minimalist, parizyen, fransız, bohem ve iskandinav dekorasyon stillerine uygun tasarlıyoruz. Doğadan ilham aldığımız ahşap ürünlerimizi, farklı materyaller ile kombinleyip farklılık yaratmayı çok seviyoruz!

Dekorlist’in diğer tasarımcılardan ayrıldığı detaylar neler?

• Farklılık. Dikkat çekicilik ve belki biraz da sıradışılık! Siz de hep aynı mobilyaları görmekten sıkılmadınız mı? Dekorlist size alternatif mobilya tasarımları sunuyor.

Dekorlist müşterilerine ne vaad ediyor?

• Ürünlerimizin tasarımları bize aittir. Bütün ürünlerimiz iç mimarlarımız tarafından tasarlanmaktadır. Ürünlerimizi evinizde veya iş yerinizde kullandığınızda, atmosferin değiştiğini, mekanda tasarımcı eli değmiş gibi bir his yarattığını hissedeceksiniz. Belki siz de, bizim gibi ürünlerimize her baktığınızda gülümseyeceksiniz 🙂

 

 

Shopping cart
Sohbet Başlat
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
%d blogcu bunu beğendi: